Ogłoszenia zamieścisz tutaj

W dobie popularyzacji internetu, są jak grzyby po deszczu też portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo czy zbyt drobną kwotą można dać swoje ogłoszenie. Zachęcam do prostej lektury.

Każdy pewno w działaniu dodawał jakieś ogłoszenie, często jeśli coś sprzedajemy, chcemy przekazać za darmo, czy wynająć mieszkanie czy lokal, szukamy bądź dajemy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć jednak odrobina, jakie portale internetowe warto zajrzeć, i których unikać.
Czego się wystrzegać, zamieszczając swoje anonse…
Moja scena z poszukiwaniem dobrego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. To dość mocno poszukiwałem pokoju do wynajęcia, i później bycia. Akurat istniałoby wtedy łatwe, znaleźć portal gdzie istnieje w czym chcieć, na smak ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem kilka przejrzysty interfejs, za ostatnie masa reklam.
Następny portal który zaszedłem to szerlok – inny portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, ułożyłaby go ta pojedyncza kobieta co wykop.pl jaki to wziął się bez dwóch zdań. Przecież zbyt nic nie mogłem pozyskać sie do szerloka…może innym się spodoba…
Następny któremu się przyglądałem to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, jednak co najgorsza błędy na kartce. Że pod przeglądarką opera – jakiej istnieję fanem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Autorowi tego standardowego portalu powinni przyłożyć więcej porady co do chodzenia strony, przeglądarka opera to 3 niezwykle tania przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie ogłoszenia wolno zamieszczać za darmo, jak dodatkowo ostatnie płatne, gdzie za dane anonse trzeba zapłacić.
Natrafiłem na bardzo ciekawi portal z bezpłatnymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, doskonalący się portal jakiemu warto się przyjrzeć, anonse można dać bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w osobne grupy. Precyzja oraz użyteczność – to marki FreeCF.

Czego natomiast się wystrzegać?
Nie przekonuję zamieszczać w treści ogłoszenia swój adres e-mail gdyby na poczcie nie chcemy spamu, często roboty zbierają takie adresy zaś na nie przekazywane są swoistego rodzaju oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona dyskretne laski nago free – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy